přilepovací štítek označení podstránky úvod
přilepovací štítek, odkaz na úvod přilepovací štítek, odkaz na služby přilepovací štítek, odkaz na ceník
přilepovací štítek, odkaz na o mně přilepovací štítek, odkaz na reference přilepovací štítek, odkaz na faq

Oznámení

Další semestr je za dveřmi!

Vážení studenti,

ačkoli je venku ještě pořádná zima, letní semestr už klepe na dveře! Kurzy startují 6.-9. února, proto si své místo rezervujte co nejdříve.

Pokud se stihnete přihlásit a kurz uhradit do 25. ledna, získáte jej navíc za zvýhodněnou first-minute cenu.

Více informací k termínům i náplni jednotlivých kurzů najdete zde na webu v záložce "Služby" a také na blogu www.klarasolarova.pise.cz. A budete-li mít jakýkoli dotaz, kontaktujte mne na tel. 774 564 724 anebo na emailu klarasolarova@email.cz, ráda Vám pomohu.

Těším se na Vás!

P.S. Máte-li 31. ledna v podvečer volno, přijďte na Španělštinu u kávy. Více informací na blogu www.klarasolarova.pise.cz.

Novinky na blogu


Warning: file_get_contents(http://www.pise.cz/rss2.php?blog=klarasolarova): failed to open stream: HTTP request failed! in /www/klarasolarova.cz/html/uvod.php on line 87

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /www/klarasolarova.cz/html/uvod.php:88 Stack trace: #0 /www/klarasolarova.cz/html/uvod.php(88): SimpleXMLElement->__construct('') #1 /www/klarasolarova.cz/html/uvod.php(101): getFeed('http://www.pise...') #2 {main} thrown in /www/klarasolarova.cz/html/uvod.php on line 88