přilepovací štítek označení podstránky úvod
přilepovací štítek, odkaz na úvod přilepovací štítek, odkaz na služby přilepovací štítek, odkaz na ceník
přilepovací štítek, odkaz na o mně přilepovací štítek, odkaz na reference přilepovací štítek, odkaz na faq

Reference

Nejlepším ukazatelem kvality mé práce jsou pozitivní ohlasy mých klientů. Zajímá Vás, jaké dojmy si z mých lekcí odnášeli studenti, kteří se mé výuky účastnili před Vámi?

V poslední lekci každého kurzu mají všichni mí studenti možnost se se mnou podělit o svůj pohled na náplň hodin, které jsme spolu strávili. Mohou mi napsat, které aktivity se jim líbily nebo je zaujaly; zhodnotit, které činnosti se jim zdály obzvlášť užitečné a praktické; dát mi vědět o tom, co jim naopak v hodinách chybělo či by se dalo udělat jinak a lépe; mají také možnost vyjádřit svůj názor na můj přístup k nim. Co jsem se tedy od svých studentů dozvěděla?

Začátečníci (A0-A2):

Bavily mě hry s obrázky (reálie, jídlo). Nejvíce užitečná mi asi bude komunikace v restauraci. – Vyučující byla velmi ochotná a milá. Rychle reagovala i na dotazy v emailu.Kristýna S.

Nejvíce mě bavily hry = zábavná forma učení. Pro mě velmi užitečné bylo mluvení, odpovídání na otázky (procvičování španělštiny „v praxi“). Dobrý přístup, podmínky pro začátečníky, postup krok po kroku. - Přístup vyučující byl skvělý, neměnila bych. Vždy s úsměvem, člověk rád na hodiny chodil :)Dominika G.

Mně se líbil zeměpis a jídla. A užitečné bylo asi nejvíce mluvení ve španělštině. – Možná bych ještě víc mluvil. – Přístup vyučující hodnotím pozitivně. Byli jsme v dostatečném zápřahu po celý semestr.Jan Z.

Celkově byl kurz dobře metodicky vedený. Pečlivý, promyšlený. Aktivity voleny tak, abychom dobře a efektivně procvičili, co jsme se naučili.Jana Ž.

Užitečná pro mě byla samostatná práce – popsat byt, rodinu…skvělý trénink. – Jsem moc spokojená, vyučující je příjemná a vstřícná.Kateřina V.

Mírně pokročilí (B1-B2):

Bylo skvělé vypadnout z učebnicové rutiny a dělat něco neotřelého. Např. aktivity s jídlem a pitím typickým pro Španěly a Jižní Ameriku, kdy jsme mohli i něco ochutnat, vidět obrázky…úžasné. – Víc toho asi ani stihnout nešlo, osobně bych rád věnoval více pozornosti předložkám, které nejdou nejen mi, ale v těch pár cvičeních, jež jsme dělali, chybovali i ostatní spolužáci. K výuce samotné nemám žádné výhrady. – Přístup vyučující byl jeden z nejlepších, jaký jsem kdy zažil. Příjemná atmosféra v hodinách, připravené aktivity, které musely zabrat značné úsilí, adekvátní nároky na studenty, perfektní opravování domácích prací.Martin K.

Nejvíce mě baví konverzace na různá témata. Témata mě bavila asi všechna, hlavně typická jídla, přidala bych něco o zvycích. – Kurz splnil mé očekávání, navíc mě to moc bavilo :) Těžko něco vytýkat. – Přístup vyučující ke studentům je super! Moc se mi líbí, že nám dáváte prostor mluvit. Dobré je zapojení písniček k vysvětlení teorie. Jde vidět, že Vás to baví. Děkuji, bylo to s Váma super, hodně jste mě naučila.Petra H.

Určitě se mi líbilo poslouchat písně a doplňovat slova. Líbila se mi všechna témata, jen si myslím, že ty, co se týkají zdraví a počasí jsou méně záživná. Tím ale nechci říct, že nejsou potřebná. Také ty eseje, které jsme psali, byly dobré na procvičení. – Možná při tom, jak jsme brali subjuntiv, bych chtěla hned vědět, jak se tvoří ten druhý subjuntiv. A chtěla bych vědět více hovorových frází a jak se používají. – Přístup vyučující byl adekvátní, líbilo se mi, že jsme pořád mluvili jen španělsky. – Nedokážu říct, co by se mělo zlepšit, kurz se mi líbil. Byl záživnější než jiné španělské kurzy, které jsem už absolvovala.Gabriela K.

V hodinách se mi líbila jejich různorodost. - S kurzem jsem velice spokojená, všechny aktivity byly zajímavé. Zakomponovala bych však více intenzivnější práce ve dvojicích. – Přístup byl velice přátelský. Rovněž učivo bylo zprostředkováno zábavnou a poučnou formou. – S výukou jsem byla naprosto spokojená. Věřím, že jsem si mnohé odnesla.Petra S.

S kamarádkami jsem absolvovala kurz na míru a musím říci, že pro mě byl velkým přínosem. Oceňuji především skvělé, podrobné a dobře srozumitelné podání gramatiky, se kterým většina učitelů mívá problémy a také velké množství dobrých materiálů, které jsem využila při studiu na střední škole. Také jsem se dozvěděla mnohé zajímavosti z reálií španělsky mluvících zemí. Kurz může sloužit skvěle jako příprava maturitu, pohovor, cestu do Španělska či pro zájemce o studium tohoto krásného jazyka, ať už jsou na jakékoliv úrovni. Vřele doporučuji!Vanda F.