přilepovací štítek označení podstránky úvod
přilepovací štítek, odkaz na úvod přilepovací štítek, odkaz na služby přilepovací štítek, odkaz na ceník
přilepovací štítek, odkaz na o mně přilepovací štítek, odkaz na reference přilepovací štítek, odkaz na faq

Služby

Veřejné kurzy

Kurzy určené pro dospělou veřejnost jsou vhodné pro každého studenta, který se rád setkává a učí společně s druhými lidmi. Kurzy jsou vedeny v přátelské atmosféře, jsou dynamické a nabité množstvím různorodých aktivit, které Vám pomohou si jazyk snadněji osvojit. U těchto kurzů je v ceně zahrnuto mnoho nadstandardních službeb, které Vám Vaše studium zefektivní a zpříjemní.
Pro podrobnosti se prosím podívejte na detaily aktuálně vypsaných kurzů.

Vyučování probíhá v malých skupinkách. Kurzy aktuálně probíhají v Ostravě-centru a v Hlučíně a jsou velmi dobře dopravně dostupné.

Chcete-li se do kurzu zapsat, stačí vyplnit přihlášku, odeslat ji naskenovanou anebo čitelně vyfotografovanou na email klarasolarova@email.cz a kurz uhradit. Přihláška se všemi podrobnostmi včetně platebních údajů je ke stažení zde.

Jak se dostanete na kurz v Ostravě-centru?

Ostravské kurzy aktuálně probíhají v učebně v budově Salesiánského střediska Dona Bosca na adrese Vítkovická 28. Přímo před budovou se nachází tramvajová zastávka Dr. Malého, v docházkové vzdálenosti jsou umístěny také dvě vlakové stanice společně s množstvím autobusových zastávek. V bezprostření blízkosti budovy je k dispozici několik parkovišť. Pro bližší informace o konkrétních spojích MHD, GPS souřadnice a navigaci při cestě automobilem prosím klikněte zde.

Jak se dostanete na kurz v Hlučíně?

Hlučínské kurzy aktuálně probíhají v učebně v budově Základní školy Rovniny (ulice Cihelní 8). V docházkové vzdálenosti (cca 5 minut chůze) jsou umístěny také dvě autobusové zastávky (Pneuservis, Rovniny), na které se můžete dopravit autobusovými linkami č. 34, 56, 66, 67, 281, 282, 283, 290 či 292. V těsné blízkosti školy se nachází také místa k parkování.

Ještě než se na Vámi vybraný kurz objednáte, věnujte prosím chvilku seznámení se s Podmínkami spolupráce. Najdete je v sekci FAQ. Odesláním objednávky stvrzujete, že jste se s těmito podmínkami seznámili, rozumíte jim a souhlasíte s nimi.

Máte zájem? Napište mi

* povinné položky